מוצרים באיכות, שירות מהיר ואדיב

איך לבחור שק איגרוף

איך לבחור שק איגרוף
תוכן עניינים

את השאלה איך לבחור שק איגרוף אנחנו שומעים לפחות 3 פעמים ביום, בחירה נכונה של שק איגרוף יכולה להשפיע בצורה דרסטית על האימונים ורמת הבטיחות שלנו. בעזרת שק איגרוף מתאים ניתן לפתח את הכישורים שלנו, לשפר את הזריזות ואף לחטב ולחזק את שרירי הגוף, אבל בחירה בשק איגרוף באיכות ירודה או שק איגרוף שלא תואם את האימון יכולה לגרום לנזק ואף לפציעות, לכן אנו ממליצים לכם בחום לקרוא את המדריך שהכנו במיוחד בשבילכם כדי שתדעו איך לבחור שק איגרוף בצורה נכונה.

 

שק איגרוף נתלה לעומת שק איגרוף עומד

התשובה לשאלה איך לבחור שק איגרוף מתחילה בבחירה בין שק איגרוף נתלה לבין שק איגרוף עומד. לכל אחד מסוגי שקי האיגרוף הללו יש את היתרונות והחסרונות שלו. לכן הבחירה בין הסוגים תלויה בעצם בסוג האימון אותו נרצה והצרכים האישיים שלנו.

 

יתרונות של שק איגרוף תלוי

 • מתאים למתאמנים מתחילים ומתקדמים.
 • מתאים לאימוני איגרוף קרדיו. 
 • השק נוטה לזוז כאשר הוא מקבל מכות, כך שניתן לשפר את התזמון, המהירות והדיוק.
 • שקי איגרוף תלויים משמעותית זולים יותר.

 

חסרונות של שק איגרוף תלוי

 • יש לקדוח בתקרה או בקיר על מנת לתלות את השק.
 • קשה להעביר את שק האיגרוף ממקום למקום.

 

יתרונות של שק איגרוף עומד

 • קל להעביר ממקום למקום (אלה אם כן השק כבד במיוחד).
 • קל להתקנה.

 

חסרונות של שק איגרוף עומד

 • לא עמיד כמו שק אגרוף תלוי ומכות חזקות במיוחד עלולות לגרום לשק האיגרוף להתהפך, אלה אם כן מדובר בשק איגרוף עומד כבד במיוחד.
 • בדרך כלל הרבה יותר יקר משק איגרוף תלוי.

 

שק אגרוף איך לבחור?

 

משקל

בחירת המשקל של שק האיגרוף היא אחד החלקים החשובים ביותר בבחירת שק האיגרוף. מצד אחד במידה ונבחר שק איגרוף קל מדי וכל מכה תגרום לו להתעופף ומצד שני במידה ונבחר בשק איגרוף כבד מדי קיים סיכוי גבוה שכל מכה ובעיטה תכאיב לנו. 

שימו לב: הנוסחה לבחירת משקל נכון לשק איגרוף מתאימה לשקי איגרוף נתלים בלבד מכיוון ששקי איגרוף עומדים בנויים בצורה שונה.

כלל האצבע אומר, כי יש לבחור בשק איגרוף שהוא מחצית ממשקל הגוף שלך ובמידה ויש צורך לעגל את המספרים מומלץ לעגל אותם כלפי מטה. כך לדוגמא אם אתה שוקל 70 ק"ג משקל שק האיגרוף המומלץ בשבילך הינו 30-35 ק"ג ובהתאמה אם אתה שוקל 80 ק"ג משקל שק האיגרוף המומלץ בשבילך הינו 35-45 ק"ג. יש מספר יוצאי דופן מהכלל הנ"ל:

 • אם יש לך ניסיון באומניות לחימה מומלץ לבחור בשק איגרוף במשקל כבד יותר.
 • אם יש לך מכות חזקות עדיף לבחור בשק איגרוף כבד יותר אחרת הוא יזוז יותר מדי בכל בעיטה ואפילו אגרוף.
 • שקי איגרוף קלים עד 25 ק"ג מתאימים למתאמנים מתחילים, ילדים ולשיפור הטכניקה והזריזות.

 

המדריך המלא לשק איגרוף

 

גודל

פרמטר חשוב נוסף בבחירת שק איגרוף הינו הגודל שלו:

 

איך לבחור שק אגרוף לבית

 

מילוי

קיימים מספר מילויים נפוצים לשקי איגרוף כאשר לכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו:

 1. סיבים (בדים) – בדים הם אחד מהמילויים הנפוצים ביותר של שקי האיגרוף מכיוון שהם מספקים התנגדות שווה לאורך כל השק, שומרים על הצורה שלו לאורך זמן רב וסופגים בצורה טובה את המכות שהשק מקבל, ניתן להשתמש בבגדים ישנים אך שימו לב שהורדתם את כל החלקים החדים מהבגד לפני הכנסתו לשק האיגרוף.
 2. ספוג – חומר מילוי נפוץ בשקי איגרוף זולים יותר, סופג בצורה סבירה את עוצמת המכות אך לא שומר על הצורה לאורך זמן רב.
 3. נסורת – חומר מילוי טוב יחסית, אך על מנת להפיק את המקסימום ממנו יש לדחוס אותו בצורה טובה לתוך השק על מנת שהוא ירגיש מספיק קשיח ויספוג טוב את המכות, במידה והנסורת לא דחוסה מספיק השק מרגיש רך ולא נוח לאימון.
 4. חול – חומר מילוי בעל דחיסות גבוהה מומלץ למתאמנים מתקדמים, בעל נטייה להצטבר בתחתית השק וליצור "כיסים" כך ששק האיגרוף מרגיש גבשושי. במידה וייווצר חור בשק האיגרוף לחול יש נטייה לברוח ממנו.
 5. קלחי תירס – זהו מילוי שהמליץ לנו אחד מהלקוחות שלנו, הוא טוען שהוא עמיד יותר, מקבל את הצורה של השק וסופג מכות בצורה הטובה ביותר, למען האמת לא יצא לנו להשתמש במילוי מסוג זה כך שהוא בגדר מילוי תיאורטי בלבד מבחינתנו. אם יצא לכם למלא שק או להתאמן עם שק שמלא בקלחי תירס נשמח לשמוע בתגובות את ההתרשמות שלכם ממילוי זה.
 6. מים – כן קראתם נכון! זהו סוג חדש יחסית של מילוי לשק איגרוף ואיננו פופולארי בארץ, מילוי המים סופג בצורה טובה את העוצמה של המכות, שומר על הצורה של השק, אך במידה ונוצר חור בשק אנו עלולים למצוא את עצמנו בבעיה לא קטנה.
 7. שילוב של מילויים – אחת הדרכים הטובות ביותר למלא שק איגרוף היא למלא את השק ב2 מילויים שונים, כאשר המילוי בחלק התחתון הוא חול (בשביל המשקל) והמילוי בחלק העליון הוא בדים, נסורת וכדומה. על ידי כך מקבלים שק כבד, שסופג בצורה טובה את המכות עם חלוקה שווה של המילוי.

42 תגובות על “איך לבחור שק איגרוף”

 1. לוטן הגיב:

  אני בן 17 אני רזה אפשר לומר שחיף ואני שוקל 56 אני מטר 76 ואני רוצה לעלות במשקל ולהתחיל להתאגרף ורצית לדעת איזה שק כדאי לי לקנות

  תגובת החנות:

  שק במשקל 30 ק"ג באורך 110-130 ס"מ אמור להתאים.

  כדי לעלות במשקל בצורה נכונה מומלץ להקפיד על תזונה מתאימה ולהוסיף אימון עם רצועות התנגדות או משקולות, במידה ואתה מעוניין יש לנו כתבה בנושא באתר: אימון עם משקולות למתאגרפים.

 2. תומר הגיב:

  שלום אני רוצה לקנות שק איגרוף אבל אני רוצה לתלות אותו במרפסת ובמרפסת שלי יש שמש ישירה והיה שק הוא נקרע לי מילאתי אותו בחול ובבגדים וכשהתאמנתי עליו בלי כפפות נהיו לי שפשופים כי הוא היה מחוספס אז אני רוצה לקנות שק חלק מומלץ ממולא ועמיד שמש אני מתאמן באגרוף תאילנדי במקום מקורה ויש את ה-white tiger באימון שלי רציתי לדעת אם הוא עמיד במים ואם לא איזה כן

  תגובת החנות:

  כפי שכבר ציינו בתגובות קודמות שקי האיגרוף המתאימים ביותר לשימוש חוץ הם שקים שעשויים משמשונית, שקים אלו אינם חלקים במרקם שלהם, אך הם יחזיקו זמן רב יותר במידה והם תלויים בחוץ לעומת שקי עור ושקים דמוי עור PU.

  על כל שקי איגרוף מומלץ להתאמן עם חותלות וכפפות בלבד, אימון ללא אביזרים אלו יכול להוביל במקרה הטוב לשפשופים ובמקרה הרע לפציעות חמורות יותר, במידה ורוצים להתאמן ללא כפפות לכל הפחות יש להשתמש בחותלות.

  לגבי השק שציינת מומלץ לוודא מאיזה חומר הוא עשוי והאם הוא מתאמים לשימוש חוץ מול היבואן שלו, כך בחשבון שבמרבית המקרים ברגע שתולים שק איגרוף בחוץ אין אחריות על המוצר.

 3. ענת הגיב:

  שלום, אני רוצה לברר על שק אגרוף לבחור בן 20 76 קילו 182 ס"מ מתאמן כמה שנים, השק לתליה בחדר גובה תקרה 5 מטר, מה עדיף תליה מהקיר או מהתקרה? ואיזה גודל של שטח צריך פנוי מסביב?

  תגובת החנות:

  במידה ויש את המקום הנדרש עדיף לתלות את השק מהתקרה מכיוון שזה יאפשר גישה של 360 מעלות לשק מכל כיוון.

  השטח הפנוי מסביב צריך להיות כ1-1.5 מטר רבוע כאשר השק ממוקם באמצע.

  קחי בחשבון שמרבית השקים אינם מגיעים עם שרשראות כאלו ארוכות ולכן יהיה צורך להשתמש בתוספת של שרשראות.

 4. משה הגיב:

  אחי ממש תודה רבה על ההסבר המפורט בצורה מקצועית ביותר כיף לקרוא את זה ה' יברך אותך!

 5. צחי הגיב:

  היי אני שוקל 92 קילו מטר 1.89 אני מתאמן בחדר כושר הרהב שנים,ואני רוצה שק איגרוף לדירה העניין הוא שאני צריך שק איגרוף עומד ולא עם מתלה למרפסת, השאלה שלי איזה שק איגרוף מומלץ לי לקנות ואשמח לדעת מה ההבדל בין שק איגרוף עומד לאחד שתולים אותו מבחינת האימון היציבות של השק וכו??,כמובן מצפה שהוא יהיה יחסית כבד כדי שיוכל להתאמן עליו,וגבוה גם בגלל הגובה שלי.

  תגובת החנות:

  אני רואה שיש הרבה התעניינות לגבי שקי איגרוף עומדים וזאת לא הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים שאלות בקשר לשקים אלו, אני אשתדל לרשום מדריך בחירה מסודר בימים הקרובים בשביל להסביר מה ההבדלים בין השקים העומדים ואיך לבחור את השק הנכון ביותר, זה נושא טיפה מורכב אבל אני אנסה להסביר בקצרה:

  השקים העומדים מיעדים בעיקר למי שמחפש שק שמאפשר בעיטות ואגרופים, לשקים אלו יש צורות שונות חלק בצורה של שק רגיל וחלק בצורה של אדם.

  הבסיס של השקים בדרך כלל ממולא במים או בחול (בהתאם לשק) והחלק העליון עשוי מחומרים שונים: עור, גומי, ויניל ועוד.

  השקים הללו יקרים יותר ופחות יציבים משקים תלויים – מספר מכות חזקות יכולות להפוך אותם.

  עכשיו לשאלות שלך:

  שק אגרוף כזה לדעתי האישית פחות מתאים למפרסת שוב פעם בגלל הסיכוי שהוא יכול להתהפך ממכות שהוא יקבל – כמו כן לא כל השקים הללו מתאימים להיות חשופים לשמש ומים, אם הסיבה שבגללה אתה רוצה לרכוש שק אגרוף עומד היא מכיוון שאין צורך לקדוח הייתי ממליץ לקחת מתקן ייעודי לשק איגרוף תלוי שאינו מצריך קדיחות.

  אם בכל מקרה החלטת ללכת על שק עומד הייתי מכפיל את המשקל שלך פי 2 וזהו המשקל הנדרש של שק האגרוף העומד שאולי יהיה מספיק כבד בשביל לא להתהפך.

  לגבי הגובה מרבית השקים מתכווננים לגבהים שונים הייתי מחפש שק שמגיע לגובה של 1.8 מטר לפחות.

 6. רונן הגיב:

  היי, אני בגובה 1.74 שוקל כ-80 קילו. מעוניין לקנות שק עומד. מה משקל הבסיס המומלץ עבורי?

  תגובת החנות:

  כפי שרשמנו במאמר שקים עומדים בנויים בצורה שונה משקי איגרוף תלויים ובחירת המשקל המומלץ תלויה לא רק במשקל של השק העומד אלה גם במבנה שלו וצורת החיבור שלו לרצפה.

  בדרך כלל נהוג להכפיל את משקל המתאמן ב1.5 כך שבמקרה זה המשקל המומלץ הוא 120 ק"ג, יש לקחת בחשבון שמרבית השקים מגיעים עם משקל עצמי בסביבות ה40 ק"ג כאשר התחתית שלהם ריקה ואת שאר המשקל משלימים בחול או מים.

 7. aram הגיב:

  היי אני רוצה עזרה בבחירת שק אגרוף לבת 22 ששקולת 53 גובה 1.58 ולגבר בן 49 ששוקל 72 וגובה 1.75, לבת יש ניסיון כמתחילה עם איגרוף ולגבר לא , למטרה של הכנסה לכושר וחיטוב , אשמח להמלצה על משקל שק עם גובה ו עם מילוי נכון.

  תגובת החנות:

  נמליץ על שק במשקל 35 ק"ג אורך 100-130 ס"מ (100-110 ס"מ במידה ולא מיועד לבעיטות ו120-130 ס"מ במידה וכן).

  המילוי המומלץ ביותר הוא שילוב בין חול לבדים.

 8. יהב הגיב:

  אני בן 15 אני שוקל 42 ואני רוצה לקנות שק איגרוף תלוי בשביל להתחזק בידיים אשמח אם תמליצו לי על סוג מסוים

  תגובת החנות:

  שק במשקל 20 ק"ג באורך 110 ס"מ אמור להתאים, אך אם המטרה היחידה היא להתחזק בידיים היינו ממליצים דווקא על אגס איגרוף.

 9. Atara הגיב:

  היי מעוניינת לרכוש שק אגרוף. לבת 21 מתחילה, שוקלת 60 ק״ג גובה בערך 165 ס״מ מה מומלץ?

  תגובת החנות:

  שק במשקל 25-30 ק"ג באורך 120-140 ס"מ אמור להתאים.

 10. גלי הגיב:

  מנסה להבין מה המגבלות מבחינת השטח לשק אגרוף. רוצה לקנות לבן שלי. בן 15 שוקל בערך 60 קילו בגובה בערך 180. הוא רוצה שק עומד. אבל מנסה להבין כמה שטח אני צריכה מוגן מסביב. האם אפשר לשים את זה בתוך חדר שיש בו ציוד או ששק כזה זז הרבה קדימה ואחורה? ואם יש תזוזה איזה שטח ריק אני צריכה מסביב לשק? תודה

  תגובת החנות:

  שק אגרוף עומד מורכב מ3 חלקים:

  בסיס – מתחבר לרצפה באמצעות רגליות מסיליקון.
  מוט עם קפיץ – מתחבר לבסיס ואליו מולבש הגוף.
  גוף – החלק שמכים.
  על מנת שהבסיס לא יזוז במהלך האימון יש לוודא שרגליות הסיליקון מתחברות בצורה טובה לרצפה כמו כן יש למלא את הבסיס במים או חול בהתאם להגדות היצרן על מנת לתת מספיק משקל לבסיס שלא יזוז במהלך המכות שסופג הגוף.
  במידה והבסיס מחובר בצורה תקינה החלק שזז הוא הגוף התנועה שלו תלויה בגמישות והחוזק של הקפיץ שאליו הוא מולבש, בדרך כלל התנועה ממכה לא עוברת את הקוטר של הבסיס אך חשוב להדגיש שזה תלוי בקפיץ, בעוצמת המכה ובמבנה של השק העומד.

  צריך לקחת בחשבון שכאשר מתאמנים מול שק עומד או תלוי צריך שיהיה מספיק מקום לנוע ללא הפרעות ומפגעים שהמתאמן אלול להתקל בהם במהלך האימון היינו ממליצים על שטח של לפחות 1.5 מטר מסביב לשק ללא מכשולים מכל סוג שהוא.

 11. לילך הגיב:

  היי, אני מעוניינת לקנות שק אגרוף לבן הזוג שלי (170 ס"מ, 65 ק"ג). הוא לא ברמה מתקדמת מדי, אבל מתאמן באופן קבוע בשנתיים האחרונות באגרוף קלאסי ותאילנדי, ויש לו רקע באומניות לחימה. בהנחה שהשק ישמש לאימון מקצועי יחסית ויכלול בעיטות, האם עדיף שק תלוי או עומד? בנוסף, מה מידות השק והמילוי המומלצים? תודה

  תגובת החנות:

  שק איגרוף עומד או תלוי לא משפיע על האימון מדובר בעניין של תקציב ונוחות, ניתן למצוא למעלה את כל המידע על ההבדלים בין השקים הללו.

  לגבי מידות במידה ומדובר בשק תלוי היינו ממליצים על שק במשקל 45-50 ק"ג באורך 140-150 ס"מ.

 12. נריה הגיב:

  אהלן מה המילוי המומלץ ביותר לשק משקל 45 קילו ומטר 40? ואין לי ניסיון קודם באגרוף

  תגובת החנות:

  במידה והשק מגיע עם טורפדו למלא אותו בחול ומעליו בדים, שילוב זה יתן חלוקה שווה של משקל ומרכז כובד נמוך לשק.

 13. עדי הגיב:

  שלום, אני מעוניינת לקנות לחבר שלי בן 23 שק איגרוף הוא שוקל כ65 ק"ג הוא אמנם לא מתאגרף מקצועי אבל היה לו שק והוא היה עוסק באומנויות לחימה . המליצו לי על שק במשקל 70 קילו האם זה בסדר?

  תגובת החנות:

  לדעתי שק איגרוף כזה הוא כבד מדי בשבילו הייתי ממליץ על שק 45-50 ק"ג.

 14. אור הגיב:

  שלום, אני בת 24, גובה 1.68 משקל 80 בעבר התאמנתי בג׳וג׳יטסו אבל מעט מאוד מהאימון היה מול שק איגרוף. מעוניינת לקנות שק איגרוף לבית ואשמח להמלצה על שק איגרוף מתאים

  תגובת החנות:

  שק איגרוף במשקל 50-55 ק"ג באורך 130-140 ס"מ אמור להתאים לצרכים שלך.

 15. מור הגיב:

  שלום וברכה, אני רוצה לקנות לבעלי שק אגרוף לתלייה. בעלי בגובה 1.90 במשקל 100 בערך. הוא מתאמן מתחיל. השק יותר בשביל הכיף והספורט ופחות כדי לשפר ביצועים וכו'. איזה שק מתאים לו ? תודה רבה

  תגובת החנות:

  שק איגרוף במשקל 45-50 ק"ג באורך 130-140 ס"מ אמור להתאים.

 16. יחיאל אבוטבול הגיב:

  בס״ד שלום אני גובה 183 משקל 110. מעוניין להתחיל להתאמן על שק לשרוף קלוריות לפתח כח. יש ניסיון קודם מצעירותי. בן 40. רציתי לדעת איזה שק יתאים לי.

  תגובת החנות:

  שק איגרוף במשקל 60-70 ק"ג באורך 150 ס"מ אמור להתאים לצרכים שלך.

 17. עדי הגיב:

  שלום, אני מעוניינת לרכוש שק אגרוף אבל אני רואה באתר שלא נשארו לכם שקים מלאים וגם מילוי בנפרד אין….זה אמור להגיע או שלא יהיה? במידה ולא יהיה – מאיפה משיגים מילוי בנפרד? תודה

  תגובת החנות:

  המילויים של השקים אכן נגמרו ואנחנו מוכרים שקים ריקים בלבד, ולצערנו גם אין לנו כרגע צפי מתי יתחדשו המילויים מכיוון שהמפעל שאתנו אנו עובדים לא פעיל כרגע בגלל הקורונה.

  ניתן למלא שקי איגרוף במגוון רחב של מילוים (ניתן למצוא רשימה מפורטת למעלה), ולגבי השאלה מאיפה להשיג זה כבר תלוי בסוג המילוי, אם למשל בוחרים במילוי של בדים ניתן להשתמש בבגדים ישנים (אך נא לא לשכוח להוריד רוכסנים או כל דבר חד אחר שיכול לפגוע בכם ובשק האיגרוף שלכם), חול ניתן לרכוש בחנויות עם מוצרים לבנייה וכן הלאה בהתאם למילוי.

 18. איתן הגיב:

  שלום. אני בן 25 ושוקל 65 ק"ג אבל מתכנן לעלות במשקל בשנה הקרובה. מתאמן 10 שנים באיגרוף. חשוב לי בעיקר לעבוד על העוצמה של המכה, וגם לעבוד על בעיטות. אני רוצה שק שיהיה תלוי (בעזרת מתקן תלייה שמחובר לקיר). אשמח בבקשה לדעת מהו משקל השק שמומלץ לי ומה האורך המומלץ. אציין שהקיר שעליו אני מעוניין לתלות אותו הוא בגובה 210 ס"מ.

  תגובת החנות:

  שק איגרוף במשקל 50-55 ק"ג באורך 130 ס"מ אמור להתאים לצרכים שלך.

 19. גיל הגיב:

  באיזה גובה מהרצפה להתקין אגס איגרוף לזריזות הידיים. גובה שלי 174 ס"מ

  תגובת החנות:

  על מנת לדעת את הגובה הנכון לתלייה של אגס איגרוף יש להרים את הידיים כך שהמפרקים יהיו מקבילים לרצפה, ולמדוד את הגובה כך שהאגרוף נמצא באמצע של האגס, זהו הגובה הנכון לתלייה.

 20. שמוליק הגיב:

  שלום. אני בן 36 שוקל 75 קילו. מתאמן בקרב מגע תקופה ובעבר גם התאמנתי. רוצה שק כדי לעבוד על הכוח והזריזות. איזה שק ממליצים? יש לציין שאת השק אני רוצה לתלות במרפסת אז הוא יהיה חשוף לשמש ואין לי תיקרה אז איך גם מחבר את זה לקיר?

  תגובת החנות:

  שמוליק שלום,

  לשק חוץ נמליץ על שק שעשוי משמשונית באורך 140 ס"מ משקל עד 45 ק"ג – אנחנו ממליצים לך לעבור על שאר התגובות ולראות מה שרשמנו לגבי שקי איגרוף לשימוש חוץ.

  לגבי התקנה על הקיר ראה קישור למטה למתקן שמאפשר לתלות את שק האיגרוף על הקיר.

 21. יוסף הגיב:

  שלום אני בן 27 שוקל 97 קילו מחפש שק לתליה בחדר, מתאמן מתחיל מה מומלץ?

  תגובת החנות:

  יוסף שלום,

  שק באורך 130 ס"מ משקל עד 55 ק"ג אמור לעשות את העבודה – ראה בתחתית העמוד שק מדגם MC-W130.

 22. ערן הגיב:

  היי אני רוצה לקנות שק עומד שגם הילדים יוכלו להתאמן וגם אני אני לא רוצה להוציא יותר מדי כסף על זה והסיבה לעומד שאין לי איך לתלות ורוצה שיהיה נייד מה מומלץ

  תגובת החנות:

  צריך לקחת בחשבון מראש ששק איגרוף עומד הוא יקר יותר משק איגרוף שנתלה על הקיר או על התקרה, אך על מנת שנוכל להמליץ על שק איגרוף אנחנו צריכים מספר נתונים של מי שהולך להתאמן אתו: משקל, גובה והמטרה שלשמה נדרש שק האיגרוף (אימון קרדיו, אימון איגרוף מקצועי, הוצאת אנרגיות וכדומה), לצערינו ללא הנתונים הללו אין לנו אפשרות להמליץ על שק איגרוף.

 23. Ilan הגיב:

  שלום, אני בן 23, שוקל 87 קילו מחפש שק לתליה בחוץ. מתאמן מתחיל, למדתי שיעורי בסיס. שק שיאפשר חיזוק חבטות (רגליים וידיים). שק שיכול להתאים גם לאחי בן 18, משקל 114. אשמח שיהיה יציב! לגבי מילוי אשמח לדעת אם יותר נכון למלא למטה חול ולמעלה בד או עדיף דגם שמתאים למילוי מים ? תודה רבה ושבוע מבורך 🙂

  תגובת החנות:

  אילן שלום,

  לשק חוץ נמליץ על שק שעשוי משמשונית באורך 110-130 ס"מ משקל מלא כ55-60 ק"ג.

  לגבי מילוי השק, קודם כל מילוי מים הוא קצת בעייתי במיוחד לשק שתלוי בחוץ בגלל שינויים של טמפטורה וגם רוב שקי האיגרוף התלויים לא מתאימים למילוי מסוג זה מדובר בשקי איגרוף מיוחדים שכמעט ולא ניתן למצוא בארץ, מכיוון שהמחירים שלהם די יקרים ובדרך כלל משתשמים במילוי מים בארץ בשקי איגרוף עומדים בלבד.

  אנו ממליצים למלא בחלקו התחתון של השק חול ומאליו בדים מכיוון שדי קשה להגיע למשקל של 55-60 ק"ג מגזרי בדים מבחינת הכמות הנדרשת ומבחינת הבדים שניתן לדחוס לשק, שקי איגרוף ריקים בדרך כלל מגיעים עם "טורפדו" שזהו בעצם שק מיוחד שמיועד למילויי של חול והוא נכנס בחלק התחתון של שק האיגרוף שבו ניתן למלא כ25-30 ק"ג של חול (בהתאם לגודל שלו) ומאליו ממלאים בדים, לא לשכוח להוריד דברים חדים מהבדים כגון כפתורים, רוכסנים וכדומה…

  לדעתנו השק המתאים ביותר הוא:

  שק איגרוף מקצועי ריק 130 ס"מ עד 55 ק"ג MC-W130

 24. Eran הגיב:

  שלום, אני בן 43, שוקל 105 ומתאמן שנים רבות בחדר כושר מינימום 5 פעמים בשבוע באופן רציני, אני רוצה לרכוש שק אגרוף מקצועי לשיפור החבטות, הוצאת אנרגיה ועצבים….איזה שק מומלץ עבורי?

  תגובת החנות:

  ערן שלום,

  משקל השק אמור להיות כמחצית ממשקל המשתמש, במקרה הזה 53 ק"ג, אך מכיוון שאתה אומר שאתה מתאמן שנים רבות נמליץ לך על שק איגרוף במשקל 65-70 ק"ג באורך 170-180 ס"מ.

 25. אלברט הגיב:

  בן 55 משקל 83 קילו, עם ניסיון באומנות לחימה, מחפש שק עדיף מלא לתלייה בחוץ

  תגובת החנות:

  אלברט שלום,
  לשימוש חוץ מומלץ להשתמש בשקי איגרוף משמשונית הם עמידים יותר משקי איגרוף מעור וPU בשימוש חוץ, אך כך בחשבון שהבלאי של שק שנתלה בחוץ מהיר יותר ובדרך כלל אין אחריות לשק שנתלה בחוץ.
  מבחינת המשקל, שק איגרוף במשקל 50-55 ק"ג אמור להתאים לך (בגלל הניסיון באומנויות לחימה), אורך 130 ס"מ ומעלה (על מנת שיתאים גם לאגרופים וגם לבעיטות).
  מילוי פחות עקרוני למרות שהעדפה האישית שלנו היא בדים משולבים עם חול.

 26. תמר הגיב:

  שלום, איזה שק אגרוף (מילוי ליתר דיוק) מתאים לתלייה בחוץ מבחינת עמידות?

  תגובת החנות:

  תמר שלום,

  לשק איגרוף שמיועד לשימוש חוץ מומלץ להשתמש במילוי חול או גזרי בדים, אך יש חשיבות רבה יותר לחומר ממנו עשוי שק האיגרוף מאשר המילוי שלו.

  שק איגרוף שתלוי בחוץ חשוף לפגעי מזג האוויר כגון גשם, שמש, ברד וכדומה… ולכן החומר שממנו עשוי השק אמור להיות עמיד וחזק במיוחד ולהתאים לתנאי מזג האוויר האלו.

  כך למשל שקי איגרוף מעור אמיתי או דמוי עור (PU) פחות יתאימו לשימוש זה מכיוון שהם יהרסו בצורה מהירה יותר, השק המתאים ביותר הוא שק שעשוי משמשונית, זהו חומר שניתן למצוא בדרך כלל באוהלים מקצועיים וציוד טיפוס ויש כמה סוגים של שקים כאלו כאשר המומלצים ביותר הם שקים שעשוים מחומר Plawin (שמשונית) משולב עם PVC, אלו הם השקים העמידים ביותר והמתאימים ביותר לשימוש חוץ.

  הערה חשובה: יש לקחת בחשבון שהבלאי של שק שנתלה בחוץ הרבה יותר גבוה ובדרך כלל האחריות לא תקפה לשקי איגרוף שנתלו בחוץ.

 27. נדב נג'ארי הגיב:

  שלום אני רוצה לחטב את עצמי וגם על הדרך להתאמן בזריזות ובטכניקות אגרוף אני בן 18 גובה : 1.84 משקל : 72 ק"ג מה הכי מומלץ בשבילי שיעזור לי להתאמן טוב תודה רבה למי שעוזר לי

  תגובת החנות:

  נדב שלום,
  במקרה הזה נמליץ על שק במשקל 25 ק"ג באורך של לפחות 100 ס"מ.

 28. אליה הגיב:

  היי, רוצה לקנות לבעלי שק איגרוף, הוא בן 31 שוקל 80 קילו והוא מתאמן מתחיל:) אשמח שתמליצו לי על שק מתאים בשבילו, תודה

  תגובת החנות:

  אליה שלום,
  שק איגרוף במשקל 40 ק"ג אמור להתאים לו.

 29. סתיו הגיב:

  שלום אני בן 17 מטר 70 מתאמן חצי שנה בלחימה ואני רוצה להיכנס לזה חזק ולהתאמן הרבה על השק איזה שק מומלץ לי? אני חשבתי בכיוון ה-50 ק"ג

  תגובת החנות:

  סתיו שלום,

  אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת שק איגרוף הוא המשקל של המתאגרף, לצערינו מכיוון של ציינת את משקלך לא נוכל להמליץ לך על שק איגרוף.

 30. רחל הגיב:

  ילד בן 13 מתאמן חדש איזה שק איגרוף מתאים לו?

  תגובת החנות:

  רחל שלום,

  על מנת שנוכל להמליץ על שק איגרוף אנחנו צריכים מספר נתונים: משקל, גובה והמטרה שלשמה נדרש שק האיגרוף (אימון קרדיו, אימון איגרוף מקצועי, הוצאת אנרגיות וכדומה), לצערינו ללא הנתונים הללו אין לנו אפשרות להמליץ על שק איגרוף.

 31. אבי הגיב:

  שלום .אני בן 45 שוקל 92 .ובני בן 13 שוקל בערך 55 קילו .איזה שק מומלץ לקנות שישמש את שנינו .תודה

  תגובת החנות:

  אבי שלום,

  לא רשמת לאיזה מטרה מיועד השק והאם יש לכם ניסיון באמנויות לחימה, לפי שאר הנתונים שרשמת שק איגרוף מקצועי 120 ס"מ במשקל 40 ק"ג אמור להתאים, אך שי לב כי המשקל של השק גבולי עבורך במידה ויש לך ניסיון באומנויות לחימה.

 32. ג'וני הגיב:

  שלום אני בן 28 גובה 1.87 פלוס מינוס משקל 70-80 אני רוצה לעשות אימונים שיעזרו לי בשיפור הכושר ובחוזק איזה שק אתם ממליצים?

  תגובת החנות:

  ג'וני שלום,

  לפי הנתונים שרשמת שק איגרוף ריק באורך 140 ס"מ ואפשרות מילוי עד 45 ק"ג אמור להתאים לצרכים שלך (תקרא בבקשה את החלק של המדריך לגבי מילויים של שקי איגרוף על מנת להבין כיצד למלא שק איגרוף בצורה נכונה, במידה ויש לך שאלות נוספות אתה מוזמן לפנות אלינו ונשמח לעזור לך).

 33. איתי דור הגיב:

  היי! קוראים לי איתי אני בן 14 ושוקל 54 קילו התחלתי להתאמן לפני בערך 5 חודשים ואני בכושר מצויןרוצה לקנות שק איגרוף ולא יודע איזה גודל ומשקל עדיףעל איזה שק אתם יכולים להמליץ לי נ.ב: אם יש איזשהו מכשיר שיכול לשפר את הזריזות אשמח לדעת!

  תגובת החנות:

  איתי שלום,

  משקל השק הוא כמחצית ממשקל המשתמש, במקרה הזה 27 ק"ג, אך מכיוון שאתה אומר שאתה בכושר מצוין נמליץ על שק כבד יותר במשקל 35-40 ק"ג שיספיק לך לטווח ארוך.

  אורך השק המומלץ הוא שק באורך 120 ס"מ ומעלה (לא ציינת לאיזה מטרה השק ולכן נמליץ על שק שמתאים גם לאגרופים וגם לבעיטות).

  קיימים סוגים של זריזות שניתן לשפר, כך למשל אגס איגרוף יתאים לשיפור הזריזות של הידיים, סולם זריזות לשיפור הזריזות של הרגליים וכדומה…

 34. יוסף הגיב:

  שלום אני בן 13 ורוצה לקנות שק אגרוף הגובה שחי הוא 1.65 והמשקל שלי הוא 50-60 אני רוצה לבנות מסה בזמן הקרוב ולהתאמן עם השק חצי שעה ביום איזה שק הכי מתאים לי?

  תגובת החנות:

  יוסף שלום,

  לפי הנתונים שרשמת שק איגרוף במשקל 25 ק"ג ובאורך 90 ס"מ אמור להספיק.

 35. אבא למתבגרת הגיב:

  שלום, הבת שלי בת 16 רוצה מתנה שק אגרוף וכפפות, אינה מתאמנת באגרוף. יותר בשביל להוציא עצבים מדי פעם. שוקלת 60 קילו, גובה 1.70. יש לי גם שני בנים, אחד בן 13, גובה 1.50, משקל 40 ק"ג בערך. ילד שני בן 10, גובה 1.35, 27 ק"ג הבנים רזים ולא עוסקים באגרוף אך ישמחו לחבוט מדי פעם. האם יש משהו מומלץ לילדים שיתאים לשלושתם. תודה

  תגובת החנות:

  שלום,

  מכיוון שהשק מיועד להוצאת אנרגיות ולא לאיגרוף מקצועי שק איגרוף במשקל 20 ק"ג אמור לעשות את העבודה.

  אך שים לב שאיגרוף על שק איגרוף הוא לא משחק ילדים, יש להשתמש בכפפות איגרוף ולהקפיד על תנועה נכונה על מנת להימנע מפציעות.

 36. קרין הגיב:

  שלום, אני רוצה לקנות שק אגרוף לבן 10. האם שק אגרוף באורך 70 ס"מ ובמשקל 20 ק"ג זה בסדר? אנחנו רוצים לתלות במרפסת . איפה מומלץ לתלות יחסית לפתח היציאה למרפסת, רוחות, גשם, נקודת גז? ושאלה אחרונה-איך תולים שק אגרוף תלוי?

  תגובת החנות:

  קרין שלום,

  המשקל של שק האיגרוף נקבע על פי המשקל של מי שהולך להתאמן אליו, בדרך כלל מומלץ לקחת שק שיהיה כמחצית ממשקל הילד, כך ששק 20 ק"ג מתאים למשקל של ילד בסביבות ה35-40 ק"ג.

  לגבי האורך של השק, שק איגרוף באורך 70 ס"מ הוא שק קצר יחסית כך שהוא מתאים לאגרופים בלבד ולרמת דיוק גבוהה יחסית, מומלץ (במיוחד לילדים) שאורך השק יהיה לפחות 80 ס"מ.

  מיקום שק האיגרוף תלוי בסוג השק, מרבית השקים לא מתאימים להיות חשופים לתנאי חוץ כגון שמש וגשם מכיוון שהם מתבלים בצורה מהירה יותר (במידה ובוחרים לתלות שק איגרוף בחוץ מומלץ לבחור בשק איגרוף משמשונית), חשוב מאוד להקפיד שהאזור שבו שק האיגרוף יתלה יהיה ללא מכשולים או מפגעים ששק האיגרוף או המתאמן יכולים להיפגע מהם, קחי בחשבון ששק האיגרוף זז ברגע שהוא מקבל מכות.

  שק איגרוף תלוי ניתן לתלות ב2 דרכים, מהתקרה או מהקיר באמצעות מתקנים מיוחדים לקיר או לתקרה בהתאמה. מבחינת גובה התלייה של השק, יש לישר את היד כך שתהיה מקבילה לרצפה וגובה זה אמור להיות נקודת האמצע של השק (קחי בחשבון את אורך השק, אורך הרצועות ואורך מתקן התליה).

 37. עמית הגיב:

  מה המצב , רציתי לקנות שק אגרוף שיהיה יחסית זול ומתאים בשבילי.. אני 1.84 שוקל 73 וסתם רציתי מדי פעם להתאמן איזה 20 דק על שק אגרוף … רוצה לשפר את כוח האגרוף ואת הטכניקה שלו.. ומגיעות עם השק גם כפפות ? אם לא , אשמח להמלצות

  תגובת החנות:

  עמית שלום,

  אנחנו ממליצים לך על שק איגרוף במשקל 35 ק"ג באורך 130 ס"מ, המחיר שלו אטרקטיבי לעומת המשקל שאתה מקבל, בנוסף לכך במידה ומשקל השק לא יספיק עבורך ניתן להחליף/להוסיף מילוי על מנת להפוך את השק לכבד יותר (עד 55 ק"ג).

  לגבי הכפפות, שקי האיגרוף שלנו מגיעים ללא כפפות, ברכישת שק ניתן לרכוש כפפות איגרוף מקצועיות מעור + חותלות ב100 ש"ח במקום ב149 ש"ח (ניתן להוסיף להזמנה את הכפפות + החותלות במבצע בעמוד של שק האיגרוף).

 38. דניאל הגיב:

  שלום, אני בן 17 ושוקל 65 ק"ג אבל מתכנן לעלות במשקל בשנה הקרובה. אני מעוניין להיכנס לאיגרוף, ורציתי לדעת על איזה שק הייתם ממליצים? תודה רבה

  תגובת החנות:

  דניאל שלום,

  שק איגרוף במשקל 35 ק"ג ובאורך 135 ס"מ אמור להתאים לצרכים שלך.

 39. Girl/nn הגיב:

  היי, בת 35 בגובה 1.47 ושוקלת סביב 50 ק"ג אני רוצה להתחיל להתאגרף, איזה שק מתאים לי? תודה.

  תגובת החנות:

  שלום,

  שק במשקל 25 ק"ג באורך 1.4 מטר אמור להתאים.

  במידה ויש לך שאלות נוספות אנה צרי איתנו קשר בטלפון: 077-201-1687.

 40. לין הגיב:

  שלום אני רוצה לקנות שק איגרוף לבעלי הוא שוקל 80 קילו (+-) רציתי לגעת אם שק 45 קילו בארוך 1.20 מספיק לו?

  תגובת החנות:

  לין שלום,

  המשקל של שק האיגרוף תלוי ברמת הכושר של בעלך, האם הוא מתאמן חדש?

  בעיקרון שק במשקל 40 ק"ג באורך 1.2 מטר אמור להספיק לבעלך.

  במידה ויש לך שאלות נוספות אנה צרי איתנו קשר בטלפון: 077-201-1687.

 41. אלי הגיב:

  שלום, התחלתי להתאגרף לפני מספר חודשים ואני רוצה לקנות שק איגרוף לבית אני בן 19 שוקל 75 ק"ג, איזה שק אתם יכולים להמליץ לי? חשוב לציין שאני רוצה לשפר גם את הזריזות ולא רק את העוצמה של המכות. תודה מראש!

  תגובת החנות:

  אלי שלום,

  לפי הפרמטרים שציינת אנחנו יכולים להמליץ לך על שק איגרוף במשקל 35 ק"ג באורך 130 ס"מ, המשקל של השק יהיה מספיק על מנת למנוע תנועות מיותרות במהלך האימון והאורך שלו יאפשר מגוון רחב של פעילות.

  לגבי שיפור הזריזות בידיים יש אגס איגרוף שזהו כלי מעולה לשיפור הזריזות בידיים.

  במידה ויש לך שאלות נוספות אנה צור איתנו קשר בטלפון: 077-201-1687.

 42. רונן הגיב:

  אהבתי מאוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו את העמוד עם חברים:
קליק אחד לקניה

מכשירי כושר ביתיים, מקצועיים וציוד ספורט וכושר באיכות גבוהה. 

חיפוש מוצרים בחנות
לקריאה נוספת

תפריט נגישות