מוצרים באיכות, שירות מהיר ואדיב

אפשרויות תשלום ומשלוח

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע מקיף על אפשרויות התשלום והמשלוח הזמינות באתר שלנו.

 

אפשרויות תשלום

 

אפשרויות התשלום הזמינות באתרינו הן:

 

 

כרטיס אשראי עם אפשרות לתשלומים

 

אתרינו מאובטח בפרוטוקולים מתקדמים המגנים ומצפינים את הנתונים הרגישים של הלקוחות שלנו (SSL – שימו לב למנעול המופיע ליד הכתובת של האתר המראה כי האתר מוגן עם תעודת אבטחה של SSL והצפנה מתקדמת).

 

כל הנתונים המוזנים באתר משודרים ישירות לחברת האשראי דרך ערוצים מוצפנים, אנו מקבלים את אישור התשלום בלבד ולא נחשפים לפרטי כרטיס האשראי שלכם.

 

נתוני הכרטיס שלכם אינם מאוחסנים במערכת שלנו.

 

אנו מקבלים את כל סוגי האשראי הקיימים: ישראקארד, ויזה, אמריקן אקספרס, דיירקט ועוד.

 

באפשרות זו ניתן לחלק את התשלום עד 3 תשלומים ללא ריבית והצמדה בהזמנות מעל 1,000 ש”ח, הזמנות מתחת לסכום זה ניתן לשלם בתשלום אחד בלבד.

 

 

אפשרויות משלוח

 

אפשרויות המשלוח הזמינות באתרינו הן:

 

 

משלוח עם שליח – צ’יטה שליחויות

 

חברת ההפצה והשילוח המובילה בארץ מציעה מגוון פתרונות שילוח לכל סוגי המשלוחים וההובלות.

 

זמן אספקה: זמן משלוח ממוצע 2-3 ימי עסקים (זמן משלוח מרבי 6 ימי עסקים, אלא אם כן רשום אחרת בדף המוצר או שאזור המשלוח מופיע ברשימת אזורי שילוח חריגים).

 

אזורי הפצה: כל הארץ.

מספר טלפון של חברת השליחויות לבירורים: 03-5708080.

 

הערות חשובות:

  • המשלוחים מתבצעים בימים א-ה משעה 9:00 ועד 17:00, ההספקה תעשה בשעות שיקבעו על ידי חברת המשלוחים, בכול אופן חברת המשלוחים תנסה לתאם זמני אספקה שיהיו נוחים ללקוח.
  • משלוח בשעות חריגות יש לבדוק בטלפון: 077-2011687 לפני ביצוע ההזמנה.
  • זמן המשלוח עלול להשתנות באזורים חריגים.
  • למען הסר ספק, עלות המשלוח הנקובה בדף המוצר אינה כוללת חיוב בגין הובלה חריגה כגון, הובלת מוצר לקומה גבוהה שלא ניתן לבצעה באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כוח אדם מיוחד ו/או מנוף ו/או אמצעים מיוחדים כלשהם (להלן: “תוספת בגין הובלה מיוחדת”). במידה ומדובר בבניין ללא מעלית או בבניין ללא גישה המשלוח יהיה לכניסה לבניין ולא לדירה, כמו כן במידה והמשקל של החבילה עולה על 25 ק”ג ההובלה תהיה לכניסה לבניין בלבד!
  • במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם האתר לבצע את שליחות המשלוח עד לבית הלקוח, לרבות באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית ו/או תנאי מזג אוויר ו/או מצב העלול לסכן את חיי השליחים, יובהר העניין ללקוח על ידי המוכר ויימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. במקרים אלו יתאפשר ביטול עסקה ללא דמי ביטול.
  • במקרה של הובלה חריגה, על פי שיקול דעתם הבלעדי של האתר ו/או מי מטעמם (כגון הובלה שלא ניתן לבצעה באמצעות מדרגות או מעלית, הובלה שנדרש מכשור מיוחד לביצועה או הובלה לקומות גבוהות), תחול כל עלות ההובלה, במלואה, על הרוכש מבצע ההזמנה בפועל.

 

2. איסוף עצמי מהמחסנים שלנו

 

ברגע שההזמנה שלכם מוכנה (בדרך כלל הזמנות מוכנות תוך 24 שעות במידה ורשום שהמוצר קיים במלאי) ישלח אליכם מייל המאשר שניתן להגיע ולאסוף את ההזמנה.

 

איסוף ההזמנה מתבצע מהמחסנים שלנו בתיאום מראש בלבד.

 

אנא שימו לב למחסן שממנו ניתן לאסוף את המוצר – מידע זה נמצא בעמוד המוצר מעל המחיר.

תפריט נגישות