מוצרים באיכות, שירות מהיר ואדיב

אליפטיקל – יתרונות וחסרונות

אליפטיקל - יתרונות וחסרונות
תוכן עניינים

תחום מכשירי הכושר הולך ומתפתח מדי יום, ולא מפסיק להפתיע. בימינו אפשר למצוא מכשירי כושר מדהימים גם בחדרי כושר מקצועיים וגם בבתים פרטיים ולשמור על כושר בקלות בפרטיות של הבית. רוצים להתאמן בבית ולא יודעים באיזה מכשיר כושר לבחור? כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא למצוא מכשיר כושר שעונה על הצרכים שלכם ולהקפיד על שגרת אימונים איכותית שמאזנת בין יעילות ובין מאמץ, מתמקדת באימון ארובי ובאימון כוח, מתאימה לאימונים בעצימות נמוכה ואימון בעצימות גבוהה ושומרת על העניין של המתאמן ועל ההנאה שלו. מבולבלים? אין צורך להתבלבל, כי יש מכשיר כושר מופלא אחד שעונה על כל הדרישות האלה, והוא האליפטיקל.

 

רוצים להתחיל להתאמן אך אין לכם כוח לצאת מהבית? אתם לא צריכים יותר מאליפטיקל כדי לשמור על הכושר, על הבריאות, על הגזרה ועל ההנאה. כן, הוא עד כדי כך מדהים. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת עליו.

 

מה זה אליפטיקל?

אליפטיקל המכונה גם קרוס טריינר, הוא מכשיר כושר נייח המחקה תנועת הליכה, תנועת ריצה ותנועת טיפוס בלי להכביד על המפרקים, בלי להזיק להם ובלי לעייף את הגוף יתר על המידה. תנועת הרגליים באליפטיקל יכולה להיות קדמית, והיא יכולה גם להיות אחורית. האימון באליפטיקל מתמקד בקבוצות שרירים שונות, ולכן הוא נחשב אימון גוף מלא.

 

מכשיר אליפטיקל יתרונות

 

מכשיר אליפטיקל יתרונות

בואו נדבר על מכשיר אליפטיקל יתרונות, כי יש לו הרבה. הינה כמה מהיתרונות הבולטים שלו:

  1. פעילות גופנית בעצימות נמוכה – אחד היתרונות העיקריים של האליפטיקל הוא העצימות הנמוכה שלו. אם נשווה את האימון באליפטיקל לאימון ריצה על ההליכון או ברחוב, נבין שהאליפטיקל עוזר למתאמנים להשיג את מטרות הכושר שלהם בלי להזיק למפרקים, ולכן הוא מתאים לאנשים שמתאוששים מפציעות או מתמודדים עם כאבי מפרקים.
  2. אימון גוף מלא – האליפטיקל מפעיל את כל קבוצות השרירים בפלג הגוף העליון ובפלג הגוף התחתון בעת ובעונה אחת. הכידון מכוון לתנועות של דחיפה ומשיכה ומפעיל את הזרועות, את החזה ואת הגב, והדוושות מחזקות את שרירי הליבה ואת הרגליים. אימון הגוף המלא באליפטיקל הוא כל מה שאתם צריכים כדי לעמוד ביעדי הכושר שלכם ולשמור על הבריאות.
  3. אימון ארובי מלא – אליפטיקל מצוין לסיבולת לב־ריאה. התנועה המתמשכת מאיצה את קצב פעימות הלב, משפרת את זרימת הדם ומחזקת את הסיבולת ואת היכולות של הגוף. האימון על האליפטיקל הוא אימון ארובי רב-תכליתי ומלא ואין צורך להשלים אותו עם מכשירי כושר אחרים.
  4. התאמה אישית – האליפטיקל מתאים למתאמנים מתחילים וגם למתאמנים ותיקים. אפשר להגדיר אותו לרמות עצימות שונות, לשיפועים מאתגרים ולהתנגדות רב-שלבית. כל מתאמן יכול ליהנות מאימון כושר איכותי ושלם על האליפטיקל ולאתגר את עצמו עוד ועוד בכל אימון.

 

מכשיר אליפטיקל חסרונות

 

מכשיר אליפטיקל חסרונות

אחרי שדיברנו על אליפטיקל יתרונות, בואו נברר אם יש לו גם חסרונות. לאמיתו של דבר, בניגוד למכשירי כושר אחרים לאליפטיקל יש חסרונות מעטים, וזה מצוין. בואו נברר מהם.

  1. השפעה מזערית על בניית שרירים – כיוון שאימון על אליפטיקל נחשב אימון בעצימות נמוכה שאינו מפעיל לחץ על המפרקים, הוא אינו מתאים למתאמנים ששואפים לאימוני כוח ולבניית שרירים. האליפטיקל הוא מכשיר ארובי שמצוין לסיבולת לב־ריאה, אך אם אתם רוצים להתמקד גם בבניית השרירים, תצטרכו להשלים את האימון עם מכשירי כושר שעובדים על כוח למשל משקולות.
  2. פעולת גוף מונוטונית – יש מתאמנים שעלולים להשתעמם מהחזרה המונוטונית על אותן תנועות. כדי למנוע מונוטוניות באליפטיקל אפשר להעלות את רמת הקושי במכשיר ולהגביר את ההתנגדות. האתגר ישכיח מכם את השעמום ויעזור לכם להרגיש מצוין גם לאחר חצי שעה של אימון וגם לאחר שעת אימון שלמה.

 

האליפטיקל לעומת מכשירי כושר ארוביים אחרים

אחרי שדיברנו על אליפטיקל יתרונות וחסרונות, בואו נשווה אותו למכשירי כושר ארוביים אחרים כדי להמחיש את היתרונות שלו בהיבטים שונים:

  • נזק למפרקים – אימון באליפטיקל אינו מפעיל לחץ על המפרקים של המתאמן בניגוד לאימון בהליכון או באופני כושר, ולכן הוא מתאים יותר לאנשים שסובלים מבעיות במפרקים. האליפטיקל מנגיש למתאמנים אימון ארובי מלא ואיכותי ומונע פציעות במפרקים.
  • אימון גוף מלא – בניגוד לאימון בהליכון או באופני כושר שמתמקדים בעיקר בפלג הגוף התחתון, האימון באליפטיקל הוא אימון גוף מלא שעובד גם על פלג הגוף העליון וגם על פלג הגוף התחתון.
  • שריפת קלוריות – אימון באליפטיקל עוזר למתאמנים לשרוף קלוריות באותה המידה שעושה זאת אימון בהליכון או במכשיר כושר, אף על פי שהוא מוגדר אימון בעצימות נמוכה. האליפטיקל מתאים לאנשים שרוצים לשרוף קלוריות אך לא רוצים להתעייף לאחר עשר דקות אימון ולהרגיש מותשים לאחר האימון. האימון באליפטיקל לא רק ימריץ אתכם אלא גם יעזור לכם להישאר נמרצים ולהרגיש רעננים לאחר האימון.

 

האם האליפטיקל מתאים לחדר הכושר הביתי?

בהחלט! האליפטיקל הוא מכשיר קומפקטי, רב-תכליתי ושקט, ולכן הוא תוספת מושלמת לחדר הכושר הביתי. האליפטיקל אינו מרעיש בזמן האימון, ואתם יכולים להתאמן בו בכל שעה גם לפנות בוקר, גם בצהריים וגם בלילה. לא נגזים אם נאמר שהאליפטיקל שווה ערך לכמה מכשירי כושר, אז אם חדר הכושר הביתי שלכם קטן מאוד, אתם יכולים להסתפק באליפטיקל וליהנות מאימון אירובי מלא, יעיל ואיכותי ולהשיג את כל יעדי הכושר שלכם.

 

קנו אליפטיקל עכשיו, תודו לנו אחר כך

האליפטיקל הוא מכשיר כושר יעיל ורב-תכליתי, ויש לו הרבה יתרונות. הוא משתלב בחדר הכושר הביתי, ומתאים גם למתאמנים מתחילים וגם למתאמנים ותיקים. אימון באליפטיקל יעזור לכם להשיג את כל יעדי הכושר שלכם, לשרוף קלוריות, לשמור על המשקל וליהנות מבריאות טובה במאמץ מתון ובאימון רגוע. סובלים מבעיות במפרקים אך רוצים להפסיק להתאמן? האליפטיקל נוצר בשבילכם. האליפטיקל מקל את העומס המוטל על המפרקים בזמן האימון ומונע פציעות, ואתם יכולים להתאמן בו בלי חשש. מוכנים לשנות את שגרת האימונים שלכם ולהרגיש נפלא? קנו אליפטיקל עכשיו; אתם תודו לנו אחר כך.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו את העמוד עם חברים:
קליק אחד לקניה

מכשירי כושר ביתיים, מקצועיים וציוד ספורט וכושר באיכות גבוהה. 

חיפוש מוצרים בחנות
לקריאה נוספת

תפריט נגישות