לקוחות יקרים, שימו לב:

בהתאם להנחיות של הסגר, לא ניתן לבצע איסוף עצמי או לבצע רכישה של מוצרים במחסן שלנו, ניתן לקבל הזמנות עם משלוח בלבד.

חברות השליחויות עובדות כרגיל גם במהלך הסגר.

עקב העומס אין מענה טלפוני ניתן ליצור איתנו קשר במייל בלבד: admin@1click2buy.co.il

אנו עושים את מירב המאמצים להעניק לכם שירות, אך אנחנו מוצפים בפניות ולצערנו לא נוכל לענות לחלק מכם, תודה על ההבנה והסבלנות.

בכבוד רב, הנהלת קליק אחד לקניה.

אביזרים נוספים

מיין עפ"י:
מבצע
₪99 ₪79
מבצע
₪169 ₪129
אביזרים נוספים

מודולים לספות כושר ומשקולות

מודולים הם תוספות שניתן להוסיף לספות כושר ומשקולות מודולריות. היתרון המרכזי במודולים הוא האפשרות לבחור את המודולים הנדרשים בלבד לאימון שלכם ואין צורך לשלם על תוספות שאין לכם צורך בהן. ההחלפה של המודול מאוד קלה ונעשית במספר שניות בזכות פין נעילה חכם בקצה התחתון של המודול. ניתן לחבר את המודולים לספות של חברת Marbo sport או לכל ספה התומכת בחיבור מודולים בגודל 40X40 מ"מ או 50X50 מ"מ.

סוגי המודולים שניתן לחבר לספת כושר ומשקולות

קיימים 3 סוגים של מודולים לספות כושר ומשקולות:

  1. מודול כפיפות זרוע - מודול כפיפות הזרוע מאפשר לבצע תרגילי כפיפות זרוע עם מוט קצר או ארוך, בעזרתו ניתן לחזק, להגדיל ולחטב את שרירי הידיים והזרועות.
  2. מודול לאימון רגליים - מודול כפיפות רגליים מאפשר לבצע תרגילי כפיפות רגליים, בעזרתו ניתן לחזק, להגדיל ולחטב את שרירי הרגליים.
  3. מודול פולי עליון ותחתון - מודול פולי מאפשר לבצע תרגילי התנגדות, ניתן להשתמש בפולי העליון ובפולי התחתון, בעזרתנו ניתן לחזק, להגדיל ולחטב את שרירי הידיים, הזרועות, הגב והכתפיים.

איך אפשר לדעת עם הספה תומכת במודולים?

בספות עם תמיכה למודולים יהיה רשום ספה מודולרית ובחלק הקדמי שלה יהיה חור מיוחד המאפשר להכניס את המודול לתוכו.

איך אני יודע איזה מודול מתאים לספת הכושר שלי?

קיימים 2 סוגים של מודולים:

  1. מוודלים ביתיים - אלו הם המודולים המתאימים לספות Marbo sport מדגם HOME או במילים אחרות כל ספות הכושר והמשקולות שהדגם שלהן מתחיל בMH, לדוגמא: ספת כושר מודולרית מתכווננת חברת Marbo sport דגם MH-L115. קוטר החיבור של מודולים ביתיים הינו 35X35 מ"מ ואילו קוטר הפרופיל אליו הוא מתחבר הוא 40X40 מ"מ.
  2. מודולים חצי מקצועים - המודולים הללו מתאימים לספות חצי מקצועיות של חברת Marbo sport לדגמי Semi Pro או במילים אחרות כל ספות הכושר והמשקולות שהדגם שלהן מתחיל בMS. קוטר החיבור של מודולים חצי מקצועיים הינו 45X45 מ"מ ואילו קוטר הפרופיל אליו הוא מתחבר הוא 50X50 מ"מ.
שימו לב: מודולים ביתיים יתאימו לספות חצי מקצועיות (במידה ותבחרו לעשות זאת, יש להדק אותם בצורה חזקה במיוחד), אך מודולים חצי מקצועים לא יתאימו לספות ביתיות.

האם המודולים מפריעים לעבודה שוטפת על הספה?

המודולים נועדו לספק אפשרויות אימון נוספות, במידה והמודול מפריע לתרגיל מסוים ניתן להוריד אותו ולחבר אותו כאשר יש צורך להשתמש בו בלבד.

איך מחליפים מודולים?

על מנת להחליף מודול יש לשלוף את הפין שמקבע אותו במקומו (הפין נמצא בחלק התחתון של המודול) ולשלוף את המודול החוצה, מומלץ להוריד את צלחות המשקל מהמודול לפני הורדת המודול.