מיין עפ"י:
מציג:
כורסת עיסוי
נדנדת עיסוי מקצועית הכוללת 2 משטחי עיסוי חכמים המכילים 8 רולרים לעיסוי (4 לצוואר ולכתפיים ו4 נוספים לגב) המדמה מגע ידיים..
₪2,499
אמבט עיסוי לרגליים
אמבט עיסוי איכותי לרגליים כולל חימום אינפרא אדום ורטט.לאמבט העיסוי עיצוב פנימי ארגונומי המותאם במיוחד לכף הרגל עם זיזים ..
₪199
כרית תמיכה לגב
כרית תמיכה לגב השומרת על תנוחה נכונה של הגב שלנו בישיבה, מגיעה עם רצועות גומי גמישות על מנת להתאים את הכרית למושב ברכב ו..
₪69
אמבט עיסוי לרגליים מתקפל
אמבט עיסוי לרגליים מתקפל לאחסון נוח. המכשיר מאפשר להרגע ולהינות מעיסוי מפנק בזכות 4 ראשים מתחלפים.האמבט מחמם את המים בצו..
₪249
אקדח עיסוי מקצועי
אקדח עיסוי מקצועי המאפשר להקל על כאבי שרירים, המכשיר משתמש בשיטת ההקשה על מנת לפרק הידבקויות ולעודד זרימת דם לאזורים כוא..
₪999
כרית עיסוי
כרית עיסוי שיאצו עם חימום אינפרא אדום להקלה על כאבים. הכרית מאפשרת להינות מעיסוי דו כיווני המדמה ידי אדם.הכרית עשויה מבד..
₪299
אמבט עיסוי לרגליים עם צג דיגיטלי
אמבט עיסוי לרגליים המאפשר לכם לעשות ספא מפנק לרגליים בנוחות של הבית שלכם. המכשיר מגיע עם 7 תוספים לעיסוי ולפדיקור.המכשיר..
₪299
כרית עיסוי נטענת
כרית עיסוי נטענת עם סוללת ליתיום חזקה במיוחד של 2,200MAH, חימום אינפרא אדום להקלה על כאבים ו2 כיווני עיסוי.כרית העיסוי ע..
₪399
מוט עיסוי נטען
מוט עיסוי מקצועי להפגת כאבים, מתחים לחצים ושיפור זרימת הדם. המכשיר מאפשר להרגיע ולהקל על כאב מקומי באמצעות עיסוי מפנק.למ..
₪299
מכשיר מקצועי לעיסוי וחיטוב
מכשיר עיסוי מקצועי לחיטוב והרזיה עם חימום אינפרא אדום ועיסוי עוצמתי במיוחד להרפיה והרגעת שרירים כואבים.למכשיר עיצוב מיוח..
₪299
מכשיר עיסוי 3 ב1
מכשיר עיסוי שיאצו מתקדם המשלב 3 מכשירים במכשיר 1 בלבד: מדרך עיסוי, כרית עיסוי לגב וכרית עיסוי לצוואר.מגיע עם חימום אינפר..
₪349
מכשיר עיסוי שיאצו לגב לבית ולרכב
מכשיר עיסוי לגב שיאצו כולל חימום להקלה על כאבים. המכשיר מאפשר לבצע עיסוי משולב עם רטט המרגיע ומקבל על כאבים ושרירים תפוס..
₪399
מדרך עיסוי
מדרך עיסוי עם 18 ראשי עיסוי מובנים, ניתן לבחור את עוצמת העיסוי הרצויה מתוך 3 עוצמות, כולל חימום אינפרא אדום המפיג מתחים,..
₪399
מזרון עיסוי
מזרון עיסוי עם 10 מנועי רטט וחימום, מאפשר להקל על כאבים ושרירים תפוסים, מתאים לפריסה על מיטה או כל משטח ישר אחר.למזרון 5..
₪399
מכשיר עיסוי וחיטוב עם 8 ראשים מתחלפים
מכשיר עיסוי וחיטוב מתקדם המתאים לטיפול בכאב מקומי, קמטי צלוליטיס וכאבי שרירים.מגיע עם 7 ראשים מתחלפים ותוסף בד סה"כ 8 רא..
₪399
מזרון עם כרית עיסוי
מזרון עיסוי עם 10 מנועי חימום ורטט וכרית שיאצו מקצועית. בעזרתם ניתן לשפר את זרימת הדם בכל הגוף, להפיג מתח ולחצים, להרגיע..
₪699
מכשיר עיסוי ידני נטען עם 5 ראשים מתחלפים
מכשיר עיסוי ידני נטען עם 5 ראשים מתחלפים להפגת כאבים, מתחים, לחצים ושיפור זרימת הדם בגוף, בעזרת עיסוי מקומי מפנק.למכשיר ..
₪399
מכשירי עיסוי מתקדם לרגליים
מכשירי עיסוי מתקדם לרגליים הכולל עיסוי שיאצו, נקישות 3D וכריות לחץ אוויר מתנפחות, המכשיר מקל על כאבי רגליים, עייפות..
₪599
חגורת עיסוי לגב ,לצוואר ולרגליים
חגורת עיסוי מולטי פונקציונלית המאפשרת לעסות אזורים שונים בגוף: גב, כתפיים, צוואר, גב תחתון, ברכיים ורגליים. עיסוי מקצועי..
₪399
מושב עיסוי הכולל חימום ורטט
מושב עיסוי חדשני הכולל מצב חימום, מאפשר לבצע עיסוי נעים להפגת מתחים בגוף בזכות 3 מנועי רטט.מתאים לשימוש בבית, ברכב ובמשר..
₪249
מכשירי עיסוי לרגליים שיאצו עמוק
מכשיר עיסוי מתקדם לרגליים בשיטת שיאצו עמוק, מאפשר הקלה בכאבי כפות רגליים, עוזר בהפגת תחושת עייפות ולחץ ומשפר את זרימת הד..
₪599
חגורת עיסוי נטענת
חגורת עיסוי נטענת המקלה על כאבי שרירים באזורים רבים בגוף, כוללת חימום אינפרא אדום המקל על כאבים. החגורה מתאימה לאזורי ג..
₪499
מושב עיסוי שיאצו
מושב עיסוי שיאצו עמוק 3 ב-1 להפגת כאבי גב, עייפות ומתח.המושב עשוי מחומר נוח ונעים למגע, עם כרית ראש רכה.מתאים לשימוש בבי..
₪499
מכשירי עיסוי מתקדם עם חימום וכריות אוויר
מכשיר עיסוי מתקדם המתאים לאזורים שונים בגוף: רגליים, שוקיים וידיים, המכשיר מאפשר מגוון רחב של עיסויים שונים: עיסוי ..
₪799
מושב עיסוי 3D עם 10 ראשי עיסוי
מושב עיסוי מתקדם המאפשר להינות מעיסוי בשיטת שיאצו ועיסוי תיאלנדי לגב.המכשיר מגיע עם טכנולוגיית 3D מובנת אשר מדמה בצורה ה..
₪699
מכשיר עיסוי נטען לצוואר 4D
רצועת עיסוי נטענת 4D לצוואר, בעזרתה ניתן לשחרר ולהקל על כאבים באזור. הרצועה מפיגה מתח ולחצים ומעניקה תחושת רוגע. למכשי..
₪599
מכשירי עיסוי לרגליים 3 ב1
מכשירי עיסוי לרגליים 3 ב1 המשלב עיסוי שיאצו, לחץ כריות אוויר וגלגול לאורך כפות הרגליים.למכשיר זה זרוע מסתובבת 360 מ..
₪1,499
מושב עיסוי שיאצו לגב ולצוואר
מושב עיסוי שיאצו מולטי פונקציונלי המכיל 8 רולרים עם חימום אינפרא אדום להפגת כאבי שרירי בגב ובצוואר.המושב מאפשר למקד את ה..
₪899
מכשיר עיסוי לקרקפת ולגוף
מכשיר עיסוי בעיצוב חדשני המיועד לקרקפת ולגוף, מקל על כאבי ראש ולחצים, משפר את איכות השינה.המכשיר קל לתפעול: כפתור אחד לה..
₪249
מכשירי עיסוי לרגליים עם 4 מנועים
מכשירי עיסוי לרגליים עם 4 מנועים בהספק גבוה של 80W בעל עיצוב ייחודי העובד על כל שטח הרגליים הנפרס מגובה הברך ועד כפות הר..
₪1,699
מושב עיסוי שיאצו ג’ל בטכנולוגיה חדשה לגב ולצוואר
מושב עיסוי שיאצו הכולל 8 רולרים בטכנולוגית ג'ל מתקדמת, לעיסוי הגב והצוואר. המושב מאפשר למקד את העיסוי לפי האזור הרצ..
₪999
מכשיר עיסוי אלחוטי המתפרק ל2 יחידות עצמאיות
מכשיר עיסוי אלחוטי המאפשר להינות מעיסוי איכותי באזורים שונים בגוף: כפות רגליים, שוקיים, ברכיים, ידיים. החלק העליון ..
₪2,490
רצועת עיסוי נטענת
רצועת עיסוי קומפקטית נטענת עם חימום אינפרא אדום להקלה בכאבים ועיסוי המדמה לחיצות שיאצו המשחרר לחצים ומפיג מתח.למכשיר רצו..
₪349
מושב עיסוי מקצועי עם כריות אוויר
מושב עיסוי שיאצו מקצועי עם כריות אוויר, המפיג מתחים, כאבי שרירים אזוריים ומשחרר לחצים בצוואר, בכתפיים ובגב.למושב העיסוי ..
₪1,199
מכשיר עיסוי לכפות הידיים
מכשיר עיסוי לכפות הידיים המפיג לחץ ומתחים באמצעות כריות אוויר מתנפחות 360 מעלות. מכשיר זה משתמש בעיסוי בשיטה הקוראינית ל..
₪549
מכשיר עיסוי מרגיע לעיניים ולרקות
מכשיר עיסוי לעיניים ולרקות עם אפקט אינפרה אדום להרגעה מיידית, המכשיר מדמה לישה של הרכות בעזרת עיסוי מתקדם בלחץ אוויר.המכ..
₪599