whatsapp

מושב עיסוי

מיין עפ"י:

מושב עיסוי מומלץ

מה יכול להיות מרגיע ומפנק יותר מאשר ליהנות מעיסוי מפנק בבית? מושב עיסוי יאפשר לכם להפוך כל כיסא בביתכם לכיסא עיסוי. בשנים האחרונות פותחו טכנולוגיות חדשניות שעוזרות לכם לחסוך אלפי שקלים בעזרת רכישה של מושב עיסוי במקום כורסת עיסוי שעולה אלפי שקלים.

קיים מגוון רחב של מושבי עיסוי והבחירה יכולה להיות די קשה. אנו ממליצים לכם לעשות קצת מחקר ושיעורי בית בהשוואה בין הדגמים השונים הקיימים בשוק. מכיוון שלכל דגם יש תכונות ייחודיות, חלקן עשויות להיות טובות יותר בהשוואה לאחרות. בהמשך הכתבה נסביר לכם מהם הדברים שיש לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים מושב עיסוי כך שתוכלו לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורכם.

מושב עיסוי לרכב

הופך את הנסיעות והטיולים לנוחים יותר - אם אתם אוהבים נסיעות ארוכות, אתם בוודאי מכירים את הכאבים שיכולים לבוא עם ישיבה ממושכת. מושב עיסוי לרכב יכול לעזור לשמור על הגוף שלכם, ולהפוך את הטיול שלכם למהנה יותר.

הפחתת לחצים - ניהול מתח נהדר לבריאות הכללית שלכם, מושב עיסוי לרכב יכול לעזור לכם לעשות בדיוק את זה. עיסוי עוזר לגוף שלכם להירגע, אשר בתורו יכול להוריד את רמות הלחץ שלכם ואפילו להפחית את כמות הקורטיזול בדם שלכם. זה שימושי במיוחד לאחר יום עבודה קשה.

שיפור זרימת הדם שלכם - עיסוי עמוק וממריץ יכול לעזור ולהמריץ את הדם שלכם. לזרימת דם טובה יותר יש השפעה חיובית על הבריאות הכללית שלכם, כאשר היתרון המרכזי ביותר שהיא עוזרת לרקמות להחלים מהר יותר. כל שיפור בזרימת הדם גם עוזר לשמור על בריאות השרירים שלכם ומפחית את הכאב.

שיפור מצב הרוח - מלבד לגרום לכם להרגיש נינוחים יותר, עיסויים רגילים מפעילים הפרשת אנדורפינים שממש גורמים לכם להרגיש מאושרים יותר. הם גם עוזרים לדכא את תפיסת הכאב והמתח.

הקלה בכאבי הגב - שימוש במושב עיסוי לרכב יכול להקל על כאבי גב כרוניים ומתחים. באמצעות גירוי שרירים, שעוזר להרגיע אותם.

מושב עיסוי לרכב

מושב עיסוי לרכב המלצות

סוגים שונים של מושבי עיסוי לרכב:

  • עיסוי מלא - סוג זה של מעסה נראה כמו מושב ומכיל גלילי עיסוי, צמתים ומנועים בכל אזורי הצוואר, הכתפיים והגב העליון. הוא מציע את העיסוי היסודי ביותר וכולל בדרך כלל תכונות בונוס כמו חימום או כיבוי אוטומטי.
  • עיסוי כריות - כריות עיסוי קטנות יותר ממושבים מלאים ומזכירות בגודל ובצורה כרית. הן משמשות בעיקר לעיסוי מתגלגל בגב התחתון, אך ניתן גם למקם אותם בחלק העליון של הגוף על מנת לקבל עיסוי של הכתפיים. רוב הדגמים מגיעים עם מצב חימום ומצבי עיסוי שונים.
  • עיסוי צוואר - הקטן ביותר מבין שלושת הסוגים, מעסי צוואר עוטפים את הצוואר כמו כרית נסיעות, מפעילים לחץ עדין על הכתפיים העליונות ועמוד השדרה, לעתים קרובות עם עיסוי רוטט. משמשים בעיקר כדי לספק הקלה בצוואר נוקשה או כואב, מכשירי העיסוי האלה הם הזולים ביותר שיש. כתוצאה מכך, הם מוגבלים למדי בסוגי העיסוי שהם מציעים.

מושב עיסוי שיאצו

כולם אוהבים עיסוי גב טוב, מספורטאים מקצועיים ועד עובדי משרד. כולנו נצטרך עיסוי מעת לעת, אבל העיסוי לא תמיד זמין בכל פעם שאנחנו צריכים אותו.

מושב עיסוי שיאצו הוא האלטרנטיבה לביקור בעיסוי מקצועי. חלופה זו תמיד תהיה זמינה בבית שלכם ותחכה לכם אחרי העבודה על מנת לספק הקלה בכאבים שלכם.

אם אתם רוצים לקנות את מושב עיסוי שיאצו הטוב ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם אז יש מספר דברים שכדאי שתיקחו בחשבון.

העניין הוא שקיים מבחר די גדול של מושב עיסוי שיאצו וכתוצאה מכך קל מאוד להתבלבל מה הכי טוב ולמה לבחור דגם אחד על פני השני.


10 דברים שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים מושב עיסוי

מכיוון שאתם מתכוונים לבחור את מושב העיסוי הטוב ביותר, מומלץ לשקול את הדברים הבאים כדי לוודא שבסופו של דבר תקבלו את משטח העיסוי הנכון שיעזור לכם לקבל את הרגיעה הנדרשת בכל ערב לאחר יום שלם של עבודה קשה.

1. כמות רולרים

בכל מושב עיסוי יש רולרים, הרולרים הללו מסתובבים והם בעצם אחראים על עיסוי הגב והצוואר שלכם. לכן, עדיף לוודא שלמושב העיסוי יש לפחות שני רולרים או אפילו יותר. על בסיס העיצוב והגודל של מושב העיסוי, תוכלו למצוא דגמים שונים מ2 ועד 14 רולרים. לכן, כדי לקבל את ההרפיה הנדרשת לשרירים שונים בגב, כדאי לשקול את מספר הרולרים שמגיעים עם מושב העיסוי.


2. תנועה של רולרים

בנוסף לכמות של הרולרים, כדאי לשקול גם את האופן שבו הם נעים. הם יכולים לנוע למעלה ולמטה במשענת הגב. אך אתם יכולים גם להיתקל במושבי עיסוי עם רולרים שנעולים במקומם, במושבי עיסוי עלו הרולרים מסתובבים עם כיוון השעון ונגד כיוון השעון כדי לעסות. חלק ממושבי העיסוי מכילים רולרים שנעים גם למעלה וגם למטה ומסתובבים בו זמנית. סוג זה של תנועה מורכבת מייצרת חווית עיסוי טובה.

כדאי לשקול כיצד מחולקים הרולרים של העיסוי במושב העיסוי. לדוגמה, חלקם מכילים 2-4 רולרים כל אחד במשענת הגב ובמשענת הראש. בדגמים אלה, אלה שבמשענת הגב הם נעים למעלה ולמטה כדי לעסות את כל הגב שלכם.

מצד שני, אלה במשענת הראש נעים בזוויות שונות. לכרית עיסוי יש מספר מסוים של רולרים לעיסוי, הם יזוזו לתת את אותה חוויה כמו תנועת הראש שנעשה על ידי מעסה מקצועי.

בדגמים מסוימים, אתם יכולים לשנות את הכיוון שבו הרולרים נעים באופן ידני, בדגמים אחרים זה קורה אוטומטית.


3. פונקציית חימום

לא כל מושבי העיסוי מציעים פונקציונליות של עיסוי חום. אבל, כאשר למושב העיסוי יש את הפונקציונליות הזו, אתם יכולים לקבל עיסויים מרגיעים במיוחד בחורף. באותו אופן, תוכלו לשפר את נוחות העיסוי עם עיסוי חום לפעמים.

לכן, זה יהיה רעיון טוב לבחור מושב עיסוי שמאפשר להפעיל ולכבות את פונקציית החום לפי הדרישה והנוחות שלכם. בחורף, אתם יכולים להשתמש בעיסוי החום או כאשר מתחשק לכם פינוק מחמם. במקרים אחרים, אתם יכולים לכבות את מצב החום.

במידה ויש אפשרות כזאת ולא מדובר בתוספת משמעותית למחיר אנו ממליצים לבחור במושב עיסוי המאפשר לכבות ולהדליק את הפונקציה של החימום.


4. ניידות

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מושב עיסוי לעומת כורסת עיסוי היא שאתם יכולים לשאת אותו בקלות לכל מקום שאתם הולכים. אבל, לא כל מושבי העיסוי זהים. זה אומר שחלקם שוקלים יותר בהשוואה לאחרים וחלקם פחות נוחים לנייד מאשר אחרים.

לכן, אם אתם מתכננים להשתמש במושב עיסוי במספר מקומות, עליכם להקפיד מאוד על כך שמושב העיסוי נייד וקל לנשיאה. הנה כמה תכונות שיבטיחו את הניידות של המכשיר:

  • ידיות - חלק ממושבי העיסוי מגיעים עם ידיות מיוחדות שיקלו על הנשיאה של המתקן.
  • משקל - ככל שמושב העיסוי כבד יותר כך יהיה לכם פחות נוח לנייד אותו ממקום למקום.
  • קומפקטיות בעיצוב - באופן כללי, רוב מושבי העיסוי יהיו גמישים ויתאימו לכיסאות שונים. אתם אמורים להיות מסוגלים לקפל אותו בקלות כדי לשאת אותו בגודל קומפקטי.


5. מתאם לרכב

אם אתם נוהגים במכונית באופן קבוע, אולי מתחשק לכם להרפות את הגב בזמן הנהיגה. כדי לסייע בדרישה זו, עדיף לבדוק האם מושב העיסוי שאתם מתכננים לקנות מגיע עם מתאם לרכב.

כאשר מושב העיסוי מגיע עם מתאם לרכב, אתם לא צריכים לחפש מקור כוח. אתם יכולים פשוט לחבר את המתאם כמו שאתם מטעינים את הטלפון שלכם למצת של הרכב. 


6. רטט

באופן כללי, יצרני מושבי העיסוי אינם מתקינים רולרים בחלק הישיבה של הרפידה. הסיבה היא שהישיבה על הרולרים עלולה לגרום לאי נוחות.

מצד שני, כדי להרפות את שרירי הישבן, הם כוללים את תכונת הרטט. זה יעזור בעיסוי לא רק של הישבן, אלא גם בגב התחתון. בתורו, זה ימריץ את זרימת הדם, ובכך ירפה את השרירים שלכם.

כאשר אתם בוחרים מושב עיסוי עם תכונת רטט, עדיף לבדוק האם ניתן להתאים את עוצמת הרטט. בתורו, אתם יכולים לקבל שליטה רבה יותר על החוויה שאתם מקבלים בעיסוי.


7. שלט רחוק

רובנו רגילים לשלט רחוק. אפילו, רוב כורסאות העיסוי מגיעות עם שלט רחוק. אבל, לא כל מושבי העיסוי מגיעים עם שלט רחוק.

כשמושב העיסוי מגיע עם שלט רחוק, אתם לא צריכים להתרכז בהתחלה, עצירה ושינוי עוצמת העיסוי. אתם יכולים פשוט להשתמש בשלט רחוק כדי לשלוט בנוחות על הכל. אבל, רוב מושבי העיסוי אינם מגיעים עם שלטים אלחוטיים.

לכן, ודאו שמושב העיסוי מגיע עם כבל ארוך שבקצהו מחובר השלט. זה יבטיח שלא יהיו לכם בעיות בשליטה על מושב העיסוי גם כשאתם שוכבים.


8. סוגים שונים של עיסוי

אולי תופתעו לדעת שמושבי עיסוי יכולים לעורר טכניקות עיסוי מגוונות. כמובן שלכל טכניקה יש את היתרונות שלה. לכן, עדיף לשקול לקנות מושב עיסוי המשלב יותר טכניקות עיסוי.


9. עצימות ושליטה על המהירות

עדיף שתבחרו במושב עיסוי שבו תוכלו לקבל בקרות עוצמה ומהירות מרובות. בתורו, זה יבטיח שליטה טובה יותר על חווית העיסוי שלכם. אין ספק שזה יתרון.

חלק מהאנשים רגישים יותר מאחרים והם אינם יכולים לסבול עיסוי חזק ולהפך. כאשר למושב העיסוי יש בקרות עוצמה ומהירות, ניתן לנהל זאת בקלות. אפילו עיסויים חזקים ניתן להשיג על ידי קירוב הגב שלכם לרולרים, עדיף לבחור מושב עיסוי המאפשר הגדרות עוצמה ומהירות שונות.


10. אמצעי בטיחות

רוב מושבי העיסוי מגיעים עם הגנה מהתחממות יתר. אפילו, חלקם מגיעים עם תכונת התחממות יתר כפולה, בעוד שלחלקם אין תכונות כאלה. חלק ממושבי העיסוי נכבים אוטומטית בנקודת זמן מסוימת. זמן הכיבוי יהיה שונה ממשטח אחד למשנהו. אבל, זה יהיה בערך 5 עד 20 דקות באופן כללי.

תכונה זו תבטיח שהפד לא יתחמם יתר על המידה והיא גם תבטיח שהפד לא יצרוך יותר חשמל אם תשכחו לכבות ולנתק את כבל החשמל. דגמים מסוימים אפילו מציעים להתאים אישית את זמן הכיבוי לפי הנוחות שלכם.


לסיכום

ללא ספק, מושב עיסוי הוא אלטרנטיבה משתלמת לכורסאות עיסוי יקרים. כדאי לכם לקחת בחשבון את הגורמים שנדונו לעיל כשאתם קונים את מושב העיסוי כדי שתקבלו את מושב העיסוי המתאים ביותר לצרכים שלכם.


מושב עיסוי


שאלות נפוצות


האם אפשר להשתמש במושב העיסוי ברכב?

לא כל מושבי העיסוי מגיעים עם החיבור למצת של הרכב, במידה ומושב העיסוי מגיע עם החיבור זה יצוין בעמוד המוצר.


האם אפשר להשתמש במושב העיסוי בשכיבה?

ניתן להשתמש במושב העיסוי גם בשכיבה על מיטה.


האם ניתן להשתמש בפונקציית החימום ללא עיסוי?

במרבית מושבי העיסוי לא ניתן להדליק את פונקציית החימום ללא הרטט, אך חלק מהמכשירים מאפשרים זאת.


האם צריך לחבר את המוצר לחשמל?

כל מושבי העיסוי מתחברים לחשמל, מכיוון שסוללות לא מספיקות חזקות על מנת לתת את המתח הנדרש על מנת להפעיל עיסוי איכותי.


האם מושב העיסוי נטען?

מושבי עיסוי עובדים מהחשמל ואינם נטענים.


מה האחריות של מושב עיסוי?

משך האחריות במרבית מושבי העיסוי 12 חודשים אך מומלץ לוודא את תוקף האחריות בעמוד המוצר.