שק איגרוף

מיין עפ"י:
מבצע
₪299 ₪199
מבצע
₪262 ₪202
מבצע
₪493 ₪309
מבצע
₪543 ₪349
מבצע
שק איגרוף מקצועי 120 ס"מ 40 ק"ג TTCZ
TTCZ
זמינות: אזל המלאי
₪410 ₪308
מבצע
סט איגרוף הכל כלול למקצוענים
TTCZ
זמינות: אזל המלאי
₪837 ₪570
שק איגרוף

שק איגרוף

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה ברורה בכמות האנשים המתאמנים באיגרוף באופן חובבני ומקצועי ולכן הצורך בשק איגרוף בבית גדל. קיימים סוגים שונים של שקי איגרוף חלק מיועדים לשיפור הזריזות וחלק לחיזוק המכות והטכניקה. חשוב לבחור את שק האיגרוף הנכון על מנת להוציא את המירב מהאימון.

5 דברים שחובה לדעת כשקונים שק איגרוף

1. ממה עשוי שק האיגרוף

אחת מהנקודות החשובות ביותר שיש לשקול בעת רכישה של שק איגרוף הוא החומר ממנו הוא עשוי. כמובן שבעולם מושלם כל שקי האיגרוף היו מעור אמיתי, אך מכיוון שעור אמיתי מקפיץ את המחיר פי 3 אם לא פי 4 מומלץ לבחור בשק איגרוף שעשוי מחומר דמוי עור. חומר דמוי עור מספק הגנה מרבית למכות אותם יספוג שק האיגרוף וישמש אותנו לאורך זמן רב.


2. מילוי לשק האיגרוף

קיימים 2 סוגים פופלאריים של מילויים לשק האיגרוף: חול ובדים גזורים. השקים המלאים בחול הם קשיחים יותר אך במידה ויהיה חור קטן בשק האיגרוף החול מתחיל להישפך החוצה. מומלץ לבחור בשק איגרוף המכיל בדים גזורים מכיוון שהוא שומר על צורה לאורך זמן רב, מקטין את הסיכוי לפציעות (רך יותר מחול) וכמובן לא ישפך החוצה במידה ויווצר חור במשך הזמן בשק האיגרוף.

טיפ קטן: מומלץ לוודא כי המילוי של שק האיגרוף הוא חלק מהמוצר ואין צורך לרכוש אותו בנפרד!


3. משקל של שק איגרוף

פרמטר חשוב נוסף הוא המשקל של שק האיגרוף, ככל שהמשקל גבוה יותר כך השק יזוז פחות מהמכות שהוא מקבל. קשה קצת לתת טיפ איזה משקל שק איגרוף מתאים לגיל מסויים מכיוון שהמשקל תלוי ברמת הכושר והחוזקה של המתאמן. אבל כלל האצבע הוא 20 ק"ג עד גיל 18 ו25 ק"ג מגיל 18 ומעלה...

טיפ קטן: ניתן לתלות את שק האיגרוף צמוד לקיר על מנת למנוע תזוזה מיותרת.


4. שרשרת של שק איגרוף

מומלץ לוודא ששק האיגרוף מגיע עם שרשרת תלייה ושאקל לחיבור למתקן לתליה של שק האיגרוף. האורך של השרשרת סטנדרטי וניתן להוסיף שרשת נוספת במידה והאורך הזה לא מספיק.


5. מה הערכה של שק האיגרוף כוללת

רוב שקי האיגרוף נמכרים עם כפפות מתנה ומומלץ לבחור בחבילה כזאת על מנת לחסוך כסף על רכישת כפפות.


בונוס קטן: שיעור איגרוף למתחילים