קטגוריות
Mar 21
media

סקוואט - המדריך המלא

תרגיל סקוואט או אחד מהתרגילים היעילים ביותר שניתן לבצע, זה לא משנה אם המטרה שלכם היא מסה או חיטוב - תרגיל הסקוואט צריך להיות חלק מהאימון שלכם! אך יש לקחת בחשבון שזהו אחד התרגילים המאתגרים והקשים ביותר לביצוע ועל מנת לראות תוצאות ולהמנע מפציעות יש לבצע אותו בצורה נכונה.

במדריך זה תוכלו למצוא מגוון רחב של מידע על תרגילי סקוואט: היתרונות שלהם, כיצד יש לבצע אותם בצורה נכונה, דגשים, טיפים ועוד...

קרא עוד
Dec 26
media

איך לבחור שק איגרוף

את השאלה איך לבחור שק איגרוף אנחנו שומעים לפחות 3 פעמים ביום, בחירה נכונה של שק איגרוף יכולה להשפיע בצורה דרסטית על האימונים ורמת הבטיחות שלנו. בעזרת שק איגרוף מתאים ניתן לפתח את הכישורים שלנו, לשפר את הזריזות ואף לחטב ולחזק את שרירי הגוף, אבל בחירה בשק איגרוף באיכות ירודה או שק איגרוף שלא תואם את האימון יכולה לגרום לנזק ואף לפציעות, לכן אנו ממליצים לכם בחום לקרוא את המדריך שהכנו במיוחד בשבילכם כדי שתדעו איך לבחור שק איגרוף בצורה נכונה.

קרא עוד
Nov 07
media

יוגה לנשים בהריון

במדריך זה תוכלי למצוא מידע רחב על יוגה לנשים בהריון: טיפים, הוראות בטיחות, אינפורמציה מקיפה בנושא ולמעשה כאן תוכלי לקבל את כל המידע שתצטרכי על מנת להתחיל להתאמן בצורה בטוחה!

קרא עוד
Nov 03
media

איך לנקות מזרון יוגה

מזרון היוגה שלכם מריח לא טוב? רוצים לזרוק את מזרון היוגה הישן בגלל הריח שלו? מתייבשים לפרוס אותו בשיעור בשביל לא להבריח את שאר התלמידים? מחפשים דרך יעילה לחטא את מזרון היוגה שלכם? במידה ועניתם כן על אחת מהשאלות הנ"ל אני ממליצה לכם בחום לקרוא את המדריך המלא לניקוי מזרוני יוגה!

קרא עוד
Nov 02
media

איך לבחור מזרון יוגה

במדריך זה ריכזתי עבורכם מידע יעיל ומקצועי שצברתי במהלך שנות לימודיי כמורת יוגה ואני מקווה שהמידע שמופיע כאן יעזור לכם לבחור בצורה נכונה את מזרון היוגה שיתאים בצורה הטובה ביותר לכם ולסגנון היוגה המועדף אליכם!

קרא עוד
Oct 04
media

איך לבחור שיטת יוגה

סוף סוף החלטתם להתחיל תרגילי יוגה ורוב הסיכויים שעשיתם חיפוש בגוגל ומרוב בלבול מסתובב לכם הראש - מה עדיף לעשות יוגה בסגנון אשטנגה או איינגר? ומה ההבדל בין יוגה חמה ליוגה ויניאסה? המבחר הרחב והבלבול עלולים להוביל לנטישה מוחלטת של העניין...

קרא עוד
Aug 01
media

אימון 30 דקות באופני ספינינג להרזיה מהירה

אימון על אופני ספינינג הוא דרך יעילה לשריפת קלוריות (כ12 קלוריות בדקה - בהתאם לאינטסניביות של האימון), בתוכנית אימונים זו תוכלו למצוא אימון ספינינג אינטנסיבי ל30 דקות לשריפה מהירה של שומנים.

קרא עוד
Jul 26
media

8 דברים שלא ידעת על ספינינג

אימון ספינינג מעולה לחיטוב הגוף ודרך יעילה לשריפת קלוריות במהירות, בכתבה זו תוכלו למצוא 8 דברים מפתיעים על אימוני ספינינג!

קרא עוד